+48 500 228 500

BLOG

Blog

Zabieg Korekty Powiek – Operacja korekty powiek w Lublinie

Zabieg korekty powiek w Lublinie - Pure Aesthetic

Operacja powiek górnych w Lublinie – Pure Aesthetic dr Siembida Medycyna Estetyczna Lublin

OPERACJA POWIEK GÓRNYCH TO SKUTECZNA METODA POPRAWY WYGLĄDU OKOLICY OCZU ORAZ CAŁEJ TWARZY. EFEKTY WYKONANEGO ZABIEGU SĄ DŁUGOTRWAŁE I SPRAWIAJĄ WRAŻENIE OPTYCZNEGO ODMŁODZENIA TWARZY. DZIĘKI TEMU OSOBY, KTÓRE ZDECYDUJĄ SIĘ PODDAĆ TEMU ZABIEGOWI, BĘDĄ CZUĆ SIĘ RADOŚNIEJSZE I PEWNIEJSZE SIEBIE. NASZA KLINIKA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ W LUBLINIE OFERUJE KOMPLEKSOWE PODEJŚCIE DO TEMU ZABIEGU, DBAJĄC O PRECYZJĘ I PAŃSTWA BEZPIECZEŃSTWO.

Plastyka powiek górnych Lublin – Pure Aesthetic Medycyna Estetyczna Lublin - Zadbaj o swoje oczy z nami.

SKÓRA POWIEK, ZARÓWNO GÓRNYCH, JAK I DOLNYCH, JEST BARDZO CIENKA I NIE ZAWIERA TKANKI TŁUSZCZOWEJ. POWODUJE TO, ŻE Z BIEGIEM CZASU SKÓRA TRACI JĘDRNOŚĆ I STAJE SIĘ WIOTKA, CO NAWET W PRZYPADKU MŁODEJ OSOBY MOŻE SKUTKOWAĆ ZMIANĄ RYS I WRAŻENIEM STARSZEJ I ZMĘCZONEJ TWARZY. W TAKICH PRZYPADKACH ŚWIETNYM ROZWIĄZANIEM JEST BLEFAROPLASTYKA, CZYLI KOREKCJA POWIEK.

Plastyka powiek Lublin (operacja powiek Lublin) – co to takiego?

PLASTYKA POWIEK GÓRNYCH TO OPERACJA, KTÓRA POLEGA NA WYCIECIU NADMIARU WIOTKIEJ SKÓRY. WSKAZANIEM DO ZABIEGU MOGĄ BYĆ WZGLĘDY CZYSTO ESTETYCZNE, JEŻELI ZALEŻY CI NA ODMŁODZENIU WYRAZU TWARZY, OPTYCZNYM „OTWORZENIU” OCZU I ODŚWIEŻENIU SPOJRZENIA LUB ZDROWOTNE, GDY FAŁD SKÓRY OGRANICZA POLE WIDZENIA UTRUDNIAJĄC CODZIENNE FUNKCJONOWANIE.
PRZED PRZYSTĄPIENIEM DO ZABIEGU OPERACJI POWIEK GÓRNYCH W LUBLINIE KONIECZNA JEST WCZEŚNIEJSZA KONSULTACJA U DR MACIEJA SIEMBIDY, PODCZAS KTÓREJ OMÓWIMY WSZELKIE KWESTIE ZWIĄZANE Z DOSTOSOWANIEM ZABIEGU DO TWOICH POTRZEB. DZIĘKI TEMU ZAPEWNIAMY CI KOMPLEKSOWĄ OPIEKĘ PRZED, W TRAKCIE I PO OPERACJI POWIEK W LUBLINIE.

Czy zabieg chirurgicznej korekty powiek jest bolesny?

ZABIEG CHIRURGICZNEJ KOREKTY POWIEK W PURE AESTHETIC MEDYCYNA ESTETYCZNA LUBLIN DR SIEMBIDA PRZEPROWADZANY JEST W ZNIECZULENIU MIEJSCOWYM, CO MINIMALIZUJE DOZNANIA BÓLOWE. ZATEM, JEŚLI ZASTANAWIASZ SIĘ, CZY PLASTYKA POWIEK BOLI, NIE MUSISZ SIĘ TEGO OBAWIAĆ. PO ZAKOŃCZONEJ OPERACJI W KLINICE MEDYCYNY ESTETYCZNEJ LUBLIN MOŻESZ BEZ PROBLEMU WRÓCIĆ DO DOMU.

Jak przebiega zabieg korekty powiek?

W TRAKCIE ZABIEGU KOREKTY POWIEK LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ DR SIEMBIDA MACIEJ ZA POMOCĄ CIĘCIA WYKONANEGO W ZAŁAMANIU POWIEKI GÓRNEJ (W BRUŹDZIE POWIEKI GÓRNEJ) USUWA ZWIOTCZAŁĄ SKÓRĘ. DZIĘKI PRECYZYJNEMU NACIĘCIU BLIZNA JEST PRAKTYCZNIE NIEWIDOCZNA. RANA POWSTAŁA W TRAKCIE NACIĘCIA JEST ZSZYWANA BARDZO CIENKIM SZWEM, KTÓRY NASTĘPNIE ZOSTAJE ZABEZPIECZONY SPECJALNYMI PLASTRAMI STERI-STRIP.

Kiedy pojawiają się pierwsze efekty po korekcji powiek?

ZABIEG KOREKTY GÓRNYCH POWIEK TO SKUTECZNA METODA POPRAWY WYGLĄDU OCZU, ELIMINUJĄCA NADMIAR SKÓRY ORAZ EWENTUALNĄ PODUSZKĘ TŁUSZCZOWĄ, PRZYWRACAJĄC MŁODZIEŃCZY I ŚWIEŻY WYRAZ SPOJRZENIA. PONIŻEJ ZNAJDĄ PAŃSTWO, SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE TEGO ZABIEGU:

PROCEDURA ZABIEGU KOREKTY POWIEK:

 • ZABIEG KOREKTY GÓRNYCH POWIEK: ZABIEG POLEGA NA USUNIĘCIU NADMIARU SKÓRY, PRZYWRACAJĄC JĘDRNOŚĆ I ŚWIEŻOŚĆ SPOJRZENIA.
 • UMIEJSCOWIENIE SZWU: SZWY SĄ UMIESZCZANE W NATURALNYCH ZAŁAMANIACH OKA, ZAPEWNIĄC NIEWIDOCZNOŚĆ BLIZN PO ZAGOJENIU.

CZAS TRWANIA ZABIEGU I ZNIECZULENIE

 • CZAS TRWANIA: CAŁY ZABIEG JEST PRZEPROWADZANY W ZNIECZULENIU MIEJSCOWYM.
 • GÓRNE POWIEKI: OKOŁO 1-2 GODZIN

TECHNIKA CIĘCIA: SKALPEL

METODA CIĘCIA: SKALPEL – GWARANTUJE NIEWIDOCZNE BLIZNY W NATURALNYCH ZAŁAMANIACH OKA.

PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU KOREKTY POWIEK:

 • CIĄŻA: ZABIEG NIE JEST ZALECANY W PRZYPADKU CIĄŻY ORAZ KARMIENIA PIERSIĄ
 • ZABURZENIA KRZEPNIĘCIA KRWI: OSOBY Z ZABURZENIAMI KRZEPNIĘCIA KRWI NIE POWINNY PODDAWAĆ SIĘ TEJ PROCEDURZE.
 • TENDENCJE DO TWORZENIA BLIZNOWCÓW
 • CHOROBY NOWOTWOROWE
 • AKTYWNE INFEKCJE WIRUSOWE I BAKTERYJNE

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU I KONSULTACJI, ABY UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT ZABIEGU KOREKTY POWIEK W PURE AESTHETIC MEDYCYNA ESTETYCZNA LUBLIN DR SIEMBIDA.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące zabiegu korekty powiek – (korekta powiek Lublin)

OTO ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA DOTYCZĄCE ZABIEGU KOREKTY POWIEK:

 • JAK WYGLĄDA ZABIEG KOREKTY GÓRNYCH POWIEK
  ZABIEG POLEGA NA PRECYZYJNYM USUNIĘCIU NADMIARU SKÓRY I EWENTUALNEJ PODOUSZKI TŁUSZCZOWEJ, PRZYWRACAJĄC NATURALNY WYRAZ SPOJRZENIA.
 • JAK DŁUGO TRWA ZABIEG I W JAKIM ZNIECZULENIU JEST PRZEPROWADZANY?
  CAŁY ZABIEG ODBYWA SIĘ W ZNIECZULENIU MIEJSCOWYM. ZABIEG GÓRNYCH POWIEK TRWA OKOŁO GODZINY.
 • JAK DŁUGO TRWA OKRES REKONWALESCENCJI?
  OKRES REKONWALESCENCJI TRWA OKOŁO 7-10 DNI. SĄ TO DNI, W KTÓRYCH MOGĄ WYSTĄPIĆ OPUCHLIZNA I SINIACZKI W OKOLICY POWIEK.
 • CZY CIĘCIE JEST WYKONYWANE SKALPELEM?
  CIĘCIE JEST WYKONYWANE SKALPELEM, ABY ZAPEWNIĆ NIEWIDOCZNE BLIZNY W NATURALNYCH ZAŁAMANIACH OKA.
 • CZY PO ZABIEGU POZOSTAJĄ BLIZNY?
  BLIZNY SĄ UKRYWANE W NATURALNYCH ZAŁAMANIACH OKA, DZIĘKI CZEMU SĄ PRAKTYCZNIE NIEWIDOCZNE.

ZAPRASZAMY DO DALSZEGO ZADAWANIA PYTAŃ LUB UMÓWIENIA SIĘ NA KONSULTACJĘ W PURE AESTHETIC DR SIEMBIDA – KLINIKA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ W LUBLINIE.

Korekta odstających uszu - Gdzie najlepiej?

Pure Aesthetic - Korekta odstających uszu w Lublinie

Otoplastyka Lublin – Odzyskaj Pewność Siebie z Perfekcyjnymi Uszami

W DZISIEJSZYM WPISIE NA BLOGU PRAGNIEMY PRZEDSTAWIĆ PAŃSTWU FASCYNUJĄCY ŚWIAT OTOPLASTYKI, CZYLI KOREKTY ODSTAJĄCYCH USZU, DOSTĘPNEJ W NASZEJ RENOMOWANEJ KLINICE MEDYCYNY ESTETYCZNEJ W LUBLINIE PURE AESTHETIC. SKUPIMY SIĘ NIE TYLKO NA SAMYM ZABIEGU, ALE RÓWNIEŻ NA SZCZEGÓŁACH DOTYCZĄCYCH PROCEDURY, REKONWALESCENCJI ORAZ NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANYCH PYTAŃ. ZAPRASZAMY DO LEKTURY!

Otoplastyka w Lublinie – Dlaczego Warto Wybrać Naszą Klinikę?

OTOPLASTYKA, CZYLI CHIRURGICZNA KOREKCJA ODSTAJĄCYCH USZU, POZWALA SKUTECZNIE I TRWALE WYELIMINOWAĆ TEN DEFEKT. OPERACJA USZU W LUBLINIE TO NIE TYLKO ZMIANA WYGLĄDU, ALE RÓWNIEŻ WAŻNY KROK KU ODZYSKANIU PEWNOŚCI SIEBIE. W NASZEJ KLINICE SKORZYSTASZ Z KOMPLEKSOWEGO PODEJŚCIA, GDZIE DOŚWIADCZONY LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ ZATROSCZY SIĘ O KAŻDY DETAL, DBAJĄC O PRECYZJĘ I BEZPIECZEŃSTWO.

Plastyka Uszu – Zdrowie i Estetyka w Jednym

OTOPLASTYKA, CZYLI CHIRURGICZNA KOREKCJA ODSTAJĄCYCH USZU, POZWALA SKUTECZNIE I TRWALE WYELIMINOWAĆ TEN DEFEKT. OPERACJA USZU W LUBLINIE TO NIE TYLKO ZMIANA WYGLĄDU, ALE RÓWNIEŻ WAŻNY KROK KU ODZYSKANIU PEWNOŚCI SIEBIE. W NASZEJ KLINICE SKORZYSTASZ Z KOMPLEKSOWEGO PODEJŚCIA, GDZIE DOŚWIADCZONY LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ ZATROSCZY SIĘ O KAŻDY DETAL, DBAJĄC O PRECYZJĘ I BEZPIECZEŃSTWO.

Czy Otoplastyka Jest Bolesna?

JEDNYM Z CZĘSTO ZADAWANYCH PYTAŃ JEST KWESTIA BÓLU ZWIĄZANEGO Z OPERACJĄ PLASTYCZNĄ USZU. PLASTYKA ODSTAJĄCYCH USZU TO ZABIEG, KTÓRY PRZEPROWADZA SIĘ W ZNIECZULENIU MIEJSCOWYM, PODCZAS KTÓREGO PACJENT POZOSTAJE ŚWIADOMY, ALE MINIMALIZOWANE SĄ ODCZUCIA BÓLOWE.

Procedura Otoplastyki – Dlaczego Warto?

POD WSKAZANIE PROCEDURY OT OPLASTYKI, CHIRURG ZMNIEJSZA KĄT USTAWIENIA MAŁŻOWINY USZNEJ W STOSUNKU DO CZASZKI. NASTĘPNIE WYCINA NADMIAR SKÓRY I MODELUJE CHRZĄSTKĘ. SZWY SĄ STARANNIE UMIESZCZANE NA TYLNEJ POWIERZCHNI MAŁŻOWINY, MINIMALIZUJĄC WIDOCZNOŚĆ BLIZN PO ZAGOJENIU. EFEKTY MOŻNA ZAUWAŻYĆ STOSUNKOWO SZYBKO, A PEŁNE REZULTATY SĄ WIDOCZNE PO CAŁKOWITYM ZAGOJENIU SIĘ RAN.

Czas Trwania Zabiegu i Rekonwalescencja

CAŁA PROCEDURA ODBYWA SIĘ W ZNIECZULENIU MIEJSCOWYM, A CZAS TRWANIA UZALEŻNIONY JEST OD ZAKRESU KOREKTY. PO ZABIEGU OTPOLASTYKI NA USZY NAKŁADANY JEST OPATRUNEK ORAZ BANDAŻ DLA OCHRONY I WSPARCIA. PRZEZ KILKA DNI PO OPERACJI ODCZUWALNY JEST BÓL W MIEJSCU PODDANYM ZABIEGOWI. MOŻE WYSTĄPIĆ OBRZĘK I ZACZERWIENIENIE MAŁŻOWIN USZNYCH. PO 7-10 DNIACH OD ZABIEGU PACJENT ZGŁASZA SIĘ NA ZDJĘCIE SZWÓW. W RAZIE JAKICHKOLWIEK WĄTPLIWOŚCI, NASI EKSPERCI SŁUŻĄ WSPARCIEM NA KAŻDYM ETAPIE POWROTU DO PEŁNEJ SPRAWNOŚCI.

Otoplastyka Lublin – Bezpieczeństwo Przede Wszystkim

PRZED PRZYSTĄPIENIEM DO OPERACJI USZU W LUBLINIE KONIECZNA JEST WIZYTA KONSULTACYJNA, PODCZAS KTÓREJ OMÓWIMY WSZYSTKIE KWESTIE ZWIĄZANE Z DOSTOSOWANIEM ZABIEGU DO PAŃSTWA INDYWIDUALNYCH POTRZEB. NASZYM PRIORYTETEM JEST KOMPLEKSOWA OPIEKA PRZED, W TRAKCIE I PO OPERACJI, ZAPEWNIAJĄC PEŁNE BEZPIECZEŃSTWO I SATYSFAKCJĘ Z EFEKTÓW.

Podsumowanie

OTOPLASTYKA W LUBLINIE TO NIE TYLKO ZABIEG MEDYCYNY ESTETYCZNEJ, TO RÓWNIEŻ INWESTYCJA W SWOJE ZDROWIE PSYCHICZNE I FIZYCZNE. DBAMY O PRECYZJĘ, BEZPIECZEŃSTWO I ZADOWOLENIE NASZYCH PACJENTÓW. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU I UMÓWIENIA SIĘ NA KONSULTACJĘ W PURE AESTHETICKLINIKA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ W LUBLINIE. Z NAMI KAŻDY ETAP PROCEDURY TO DROGA DO UZYSKANIA IDEALNEGO WYGLĄDU I PEŁNEJ PEWNOŚCI SIEBIE.

Fenomen botoksu w medycynie estetycznej

Botoks lublin

Botoks (Botox) – na czym polega jego fenomen?

BOTOKS (BOTOX), CZYLI TOKSYNA BOTULINOWA TO PREPARAT, KTÓRY NA DOBRE WSZEDŁ DO ZASTOSOWANIA W MEDYCYNIE ESTETYCZNEJ. 

NA CZYM WIĘC POLEGA JEGO FENOMEN I DLACZEGO PACJENCI TAK CZĘSTO WYBIERAJĄ BOTOKS, JAKO JEDEN Z PIERWSZYCH ZABIEGÓW Z ZAKRESU MEDYCYNY PRZECIWSTARZENIOWEJ?

Co to jest botoks?

BOTOKS LUB BOTOX TO POTOCZNE OKREŚLENIE TOKSYNY BOTULINOWEJ. JEST TO LEK STOSOWANY W MEDYCYNIE OD PONAD 25 LAT – POCZĄTKOWO W CELACH LECZNICZYCH, TAKICH JAK LECZENIE ZEZA U DZIECI, NADPOTLIWOŚĆ CZY MIGRENA. POPULARNOŚĆ BOTOKSU ZDECYDOWANIE WZROSŁA, KIEDY LEKARZE ZACZĘLI UŻYWAĆ GO TAKŻE W CELU ROZLUŹNIENIA MIĘŚNI MIMICZNYCH TWARZY, KTÓRE SĄ GŁÓWNĄ PRZYCZYNĄ POWSTAWANIA ZMARSZCZEK.

Jak działa botoks?

BOTOKS (BOTOX) PODANY W ODPOWIEDNI MIĘSIEŃ POWODUJE BLOKADĘ PRZEKAZYWANIA IMPULSÓW POMIĘDZY NERWAMI A MIĘŚNIAMI. TAKA BLOKADA MA CHARAKTER CZASOWY I TRWA ZAZWYCZAJ OD 4 DO 6 MIESIĘCY. OSTRZYKNIĘTY MIĘSIEŃ ULEGA ROZLUŹNIENIU, POPRZEZ CO SKÓRA PRZESTAJE SIĘ FAŁDOWAĆ I MARSZCZYĆ. EFEKTEM JEST PRZYWRÓCENIE MŁODSZEGO WYGLĄDU BEZ ZMIANY NATURALNEGO WYRAZU TWARZY.

Czy botoks jest bezpieczny?

TAK, ALE NALEŻY PAMIĘTAĆ, ŻE TYLKO I WYŁĄCZNIE LEKARZ MA PRAWO WYKONYWANIA ZABIEGÓW Z UŻYCIEM TOKSYNY BOTULINOWEJ. DLATEGO TAK WAŻNY JEST WYBÓR WYKWALIFIKOWANEJ OSOBY, KTÓRA POSIADA NIEZBĘDNĄ WIEDZĘ Z ZAKRESU ZARÓWNO ANATOMII TWARZY, JAK I ZASTOSOWANIA BOTOKSU W MEDYCYNIE ESTETYCZNEJ.

Zastosowanie botoksu

NALEŻY PAMIĘTAĆ, ŻE BOTOKS NIE SŁUŻY DO WYPEŁNIANIA ZMARSZCZEK. DO TEGO CELU STOSUJEMY PREPARATY Z KWASEM HIALURONOWYM. BOTOKS POWODUJE ZAHAMOWANIE UWALNIANIA ACETYLOCHOLINY, CZYLI NEUROPRZEKAŹNIKA ODPOWIEDZIALNEGO ZA PRZEKAZ IMPULSÓW POMIĘDZY NERWAMI A MIĘŚNIAMI. DZIĘKI TEMU OGRANICZAMY LUB ZUPEŁNIE WYŁĄCZAMY PRACĘ NIEKTÓRYCH MIĘŚNI TWARZY, SZCZEGÓLNIE TYCH KTÓRE POWODUJĄ INTENSYWNE MARSZCZENIE SIĘ SKÓRY.

PRZY UŻYCIU BOTOKSU MOŻEMY ZNIWELOWAĆ ZMARSZCZKI POPRZECZNE CZOŁA, „KURZE ŁAPKI”, LWIĄ ZMARSZCZKĘ, ZMARSZCZKI WOKÓŁ UST.

Botoks – jakie inne zastosowania?

NIEWĄTPLIWIE NAJCZĘSTSZYM ZASTOSOWANIEM BOTOKSU SĄ ZABIEGI TYPOWO ODMŁADZAJĄCE, MAJĄCE NA CELU SPŁYCENIE ZMARSZCZEK, ALE JEGO WYJĄTKOWE WŁAŚCIWOŚCI POWODUJĄ, ŻE MOŻNA ZASTOSOWAĆ BOTOKS RÓWNIEŻ W LECZENIU INNYCH SCHORZEŃ, TAKICH JAK:

 • LECZENIE MIGRENY (BOTOKS WSTRZYKNIĘTY W OKREŚLONE PUNKTY SKUTKUJE BLOKADĄ RECEPTORÓW BÓLOWYCH MIĘŚNI OKOŁOCZASZKOWYCH)
 • LECZENIE BRUKSIZMU (BOTOKS SKUTECZNIE ROZLUŹNIA MIĘŚNIE SZCZĘKI, DZIĘKI CZEMU PACJENCI PRZESTAJĄ ZACISKAĆ I ZGRZYTAĆ ZĘBAMI)
 • LECZENIE NADPOTLIWOŚCI PACH, DŁONI, STÓP (BOTOKS HAMUJE WYTWARZANIE POTU W GRUCZOŁACH POTOWYCH);

Botoks Lublin

W PURE AESTHETIC | MEDYCYNA ESTETYCZNA PRZY UTRWALONYCH I GŁĘBOKICH BRUZDACH ZABIEG BOTOKSEM ŁĄCZONY JEST Z WYPEŁNIANIEM KWASEM HIALURONOWYM. ZABIEG MOŻNA POWTARZAĆ CO 6-8 MIESIĘCY NIE CZĘŚCIEJ NIŻ CO 3 MIESIĄCE. ZABIEG DAJE BARDZO SZYBKIE I DŁUGOTRWAŁE EFEKTY A JEDNOCZEŚNIE JEST TO ZABIEG NIEINWAZYJNY I PROSTY W WYKONANIU.

Medycyna estetyczna

Nucleofil - Medycyna estetyczna Lublin

Medycyna estetyczna kaprys czy rozsądek?

MEDYCYNA ESTETYCZNA BARDZO SZYBKO SIĘ ROZWIJA, NIEUSTANNIE OFERUJĄC PACJENTOM NOWOCZESNE TECHNIKI ANTI-AGING, KOREKCJI CZY POPRAWY JAKOŚCI SKÓRY. ZNANE MEDIALNE OSOBISTOŚCI, INFLUENCERZY ZE ŚWIATA SOCIAL MEDIÓW CZY CODZIENNE POTRZEBY PACJENTÓW WPŁYWAJĄ NA KSZTAŁTOWANIE SIĘ NOWOCZESNYCH TRENDÓW W TEJ DZIEDZINIE. LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ STARA SIĘ ODPOWIADAĆ NA PROBLEMY I WYMAGANIA OSÓB, KTÓRE ZGŁASZAJĄ SIĘ DO KLINIKI, ABY POPRAWIĆ SWÓJ WYGLĄD, SAMOPOCZUCIE A CO ZA TYM IDZIE PEWNOŚĆ SIEBIE.

Jak wybrać lekarza medycyny estetycznej?

MEDYCYNA ESTETYCZNA TO OBECNIE JEDNA Z NAJDYNAMICZNIEJ ROZWIJAJĄCYCH SIĘ GAŁĘZI MEDYCYNY W POLSCE. TA DZIAŁALNOŚĆ MEDYCZNA TO W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI PROFILAKTYKA, PREWENCJA, TERAPIA, DOPIERO POTEM NA KOŃCU KOREKCJA. JAK W TAKIM RAZIE ROZPOZNAĆ I WYBRAĆ DOBREGO LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ? SĄ PEWNE ELEMENTY, KTÓRE TAKIEGO LEKARZA POWINNY WYRÓŻNIAĆ ORAZ TAKIE, KTÓRE POWINNY NAS ZAALARMOWAĆ. ZANIM PACJENT ZDECYDUJE SIĘ NA KONKRETNEGO LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ I GABINET MEDYCYNY ESTETYCZNEJ, POWINIEN WIEDZIEĆ, GDZIE IDZIE. TO NIE MOŻE BYĆ GABINET Z PRZYPADKU, WYBRANY Z SETEK OGŁOSZEŃ, KTÓRE OFERUJĄ TANIE, SZYBKIE ZABIEGI BEZ POWIKŁAŃ. PODCZAS WIZYTY POMIĘDZY LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ LUBLIN A PACJENTEM POWINNA WYTWORZYĆ SIĘ NIĆ POROZUMIENIA. IM WIĘCEJ PYTAŃ ZADAJE LEKARZ, TYM WIĘKSZA PEWNOŚĆ PACJENTA, ŻE JEST ON PROFESJONALNY I ODPOWIEDZIALNY. Z GABINETU MEDYCYNY ESTETYCZNEJ PACJENT POWINIEN WYJŚĆ PRZEŚWIADCZONY, ŻE WIE WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJE, ŻEBY PODJĄĆ ŚWIADOMĄ DECYZJĘ.

Jak powstrzymać wpływ czasu na naszą skórę?

PROCESU STARZENIA SIĘ SKÓRY NIE MOŻEMY ZATRZYMAĆ, ALE PRZY ODPOWIEDNIEJ PROFILAKTYCE MOŻEMY GO ZNACZNIE SPOWOLNIĆ. WSPÓŁCZESNA MEDYCYNA ESTETYCZNA OFERUJE SZEROKĄ GAMĘ ZABIEGÓW MAJĄCYCH NA CELU POPRAWĘ JAKOŚCI NASZEJ SKÓRY – JEJ ODMŁODZENIE ORAZ REWITALIZACJĘ. KREMY I INNE KOSMETYKI PRZECIWZMARSZCZKOWE Z REGUŁY NIE SĄ W STANIE PORADZIĆ SOBIE Z ISTNIEJĄCYMI JUŻ ZMARSZCZKAMI, ZA TO LIFTING, BOTOKS CZY NICI LIFTINGUJĄCE PORADZĄ SOBIE Z TYM ZNAKOMICIE.
W PURE AESTHETIC MEDYCYNA ESTETYCZNA POSIADAMY W OFERCIE TAKŻE ZABIEGI TYPOWO UPIĘKSZAJĄCE (NP. POWIĘKSZANIE UST LUBLIN), UKIERUNKOWANE NA PROFILAKTYKĘ STARZENIA SIĘ SKÓRY (OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE LUBLIN, RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA LUBLIN) ORAZ MAJĄCE NA CELU POWSTRZYMANIE WYPADANIA WŁOSÓW, LECZENIE BRUKSIZMU CZY NADMIERNEJ POTLIWOŚCI.
MEDYCYNA ESTETYCZNA POSIADA W SWOJEJ OFERCIE TAKŻE PROPOZYCJĘ DLA OSÓB, KTÓRE BORYKAJĄ SIĘ Z PRZEBARWIENIAMI, BLIZNAMI POTRĄDZIKOWYMI. WÓWCZAS PROPONUJEMY SKORZYSTANIE Z ZABIEGÓW LASEROWYCH, PO KTÓRYCH NIE JEST POTRZEBNA DŁUGA REKONWALESCENCJA. W TEN SPOSÓB MOŻNA TEŻ USUWAĆ ROZSTĘPY, POPRAWIĆ OWAL TWARZY I POBUDZIĆ SKÓRĘ DO PRODUKCJI KOLAGENU.

Standardy Pure Aesthetic medycyna estetyczna

 • Dokładny wywiad z lekarzem, ·
 • Szczegółowa informacja o zabiegu, zaleceniach, przeciwwskazaniach i najlepszych metodach leczenia,
 • Dokumentacja zdjęciowa przed i po zabiegu,
 • Indywidualnie dobierane znieczulenie,
 • Praca na innowacyjnym sprzęcie najwyższej klasy,
 • Opieka po zabiegu

Medycyna estetyczna Lublin

Laser Frakcyjny

Laser frakcyjny lublin

Laser frakcyjny na jesień

JESIENIĄ PROMIENIOWANIE UV JEST ZNACZNIE ŁAGODNIEJSZE NIŻ LATEM. SŁOŃCE ODDZIAŁUJE Z NIEPORÓWNYWALNIE MNIEJSZĄ SIŁĄ, DZIĘKI CZEMU SKÓRA MOŻE W TYM CZASIE „ODPOCZĄĆ” I ZREGENEROWAĆ SIĘ. POZA TYM LUDZIE ZACZYNAJĄ DOSTRZEGAĆ NA SWOICH TWARZACH OZNAKI STARZENIA, BĄDŹ TEŻ PO PROSTU ODCZUWAJĄ POTRZEBĘ REGENERACJI PO LECIE. TO NA OGÓŁ OKAZUJE SIĘ NAJLEPSZY MOMENT NA WIZYTĘ W GABINECIE MEDYCYNY ESTETYCZNEJ.

Jak działa laser frakcyjny?

ZMARSZCZKI, PRZEBARWIENIA, OBWISAJĄCA SKÓRA. NIEDOSKONAŁOŚCI, KTÓRE MOGĄ POJAWIAĆ SIĘ NA TWARZY WRAZ Z WIEKIEM LUB PO DŁUGOTRWAŁEJ EKSPOZYCJI NA SILNE SŁOŃCE, JEST SPORO. ZARÓWNO RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA LUBLIN, JAK I LASER FRAKCYJNY LUBLIN SĄ METODAMI O DOSYĆ AGRESYWNYM DZIAŁANIU, DOCIERAJĄCYM GŁĘBOKO W SKÓRĘ. JEDNOCZEŚNIE SĄ TO ZABIEGI DZIAŁAJĄCE PUNKTOWO, DZIĘKI CZEMU NIE USZKADZAJĄ CAŁEJ SKÓRY I DAJĄ MOŻLIWOŚĆ PRECYZYJNEGO ZAPLANOWANIA GŁĘBOKOŚCI, NA JAKIEJ CHCEMY ZADZIAŁAĆ. DAJE TO GWARANCJĘ BEZPIECZEŃSTWA PRZY ZACHOWANIU SILNEGO DZIAŁANIA ORAZ TEGO, ŻE OKRES REKONWALESCENCJI JEST OGRANICZONY DO MINIMUM.
KOLEJNYM ARGUMENTEM PRZEMAWIAJĄCYM NA KORZYŚĆ TYCH DWÓCH ZABIEGÓW: LASER FRAKCYJNY LUBLIN I RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA LUBLIN JEST DŁUGOTRWAŁY REZULTAT UZYSKANYCH EFEKTÓW. W TRAKCIE WYKONYWANIA ZABIEGÓW DOCHODZI DO SILNEGO DOGRZANIA SKÓRY, KTÓRE WYWOŁUJE RÓŻNORAKIE REAKCJE FIZJOLOGICZNE W SKÓRZE, POWODUJĄC JEJ REMODELING TRWAJĄCY PRZEZ WIELE MIESIĘCY. OZNACZA TO, ŻE W MIEJSCU PODDANEMU ZABIEGOWI PRZEZ NASTĘPNYCH KILKA MIESIĘCY W NATURALNY SPOSÓB BĘDZIE PRODUKOWANA NOWA ELASTYNA I NOWY KOLAGEN, CO GWARANTUJE ZNACZNE I WIDOCZNE ODMŁODZENIE NA DŁUGI CZAS.

LASER FRAKCYJNY I RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA należą do bardzo skutecznych technologii, wykorzystywanych w medycynie estetycznej. Jednak skąd wiedzieć, na który zabieg się zdecydować?

JEDNYM Z GŁÓWNYCH CZYNNIKÓW JEST Z PEWNOŚCIĄ STOPIEŃ I CHARAKTER ZNISZCZENIA I ZESTARZENIA SKÓRY. LASER FRAKCYJNY LUBLIN TO DOBRY WYBÓR DLA OSÓB, KTÓRYCH SKÓRA NIE JEST JESZCZE BARDZO OBWISŁA, ZA TO Z OBJAWAMI FOTOSTARZENIA W POSTACI ZABURZENIA JEJ KOLORYTU I JĘDRNOŚCI ORAZ ZAUWAŻALNYCH ZMARSZCZEK. LASER FRAKCYJNY GWARANTUJE POJAWIENIE SIĘ EFEKTÓW W POSTACI DŁUGOTRWAŁEGO ODŚWIEŻENIA, ROZJAŚNIENIA I WYRÓWNANIA KOLORYTU SKÓRY, JAK RÓWNIEŻ POPRAWY NAPIĘCIA I POGRUBIENIA SKÓRY, WYGŁADZENIA ZMARSZCZEK ORAZ EFEKTU ZBLIŻONEGO NIECO DO LIFTINGU.
Z KOLEI RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA LUBLIN TO ROZWIĄZANIE DOBRE DLA OSÓB Z PROBLEMEM PRZEDE WSZYSTKIM OPADAJĄCEJ I OBWISŁEJ SKÓRY, ALE TAKŻE DLA TYCH, KTÓRZY NIE MOGĄ SOBIE POZWOLIĆ NA KILKA DNI WYŁĄCZENIA Z ŻYCIA TOWARZYSKIEGO LUB ZAWODOWEGO. RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWASPRAWDZI SIĘ RÓWNIEŻ, JEŚLI CHCEMY ZADZIAŁAĆ PUNKTOWO, NA PRZYKŁAD NA ZMARSZCZKI POD OCZAMI CZY NA GÓRNEJ WARDZE. W TRAKCIE ZABIEGU RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA SKÓRA JEST JEDNOCZEŚNIE NAKŁUWANA I PODGRZEWANA, CO WYWOŁUJE BARDZO SILNĄ STYMULACJĘ, A W EFEKCIE POPRAWĘ JEJ GRUBOŚCI, NAPIĘCIA I SPRĘŻYSTOŚCI. PONADTO, PODOBNIE JAK W PRZYPADKU ZABIEG LASER FRAKCYJNY LUBLIN, STYMULOWANA JEST PRODUKCJA NOWEGO KOLAGENU I ELASTYNY.

Podwójne działanie: LASER FRAKCYJNY + OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

POŁĄCZENIE LASEROWEGO ODMŁADZANIA SKÓRY Z OSOCZEM BOGATOPŁYTKOWYM DAJE REWELACYJNE EFEKTY ODMŁADZANIA SKÓRY. Z JEDNEJ STRONY DZIAŁANIE LASERA FRAKCYJNEGO POBUDZA SKÓRĘ DO PRODUKCJI I OBKURCZANIA WŁÓKIEN KOLAGENU. Z KOLEI CZYNNIKI WZROSTU ZNAJDUJĄCE SIĘ W OSOCZU, STYMULUJĄ TKANKI DO REGENERACJI. DZIĘKI TEMU JESTEŚMY W STANIE ZAPEWNIĆ NASZYM PACJENTOM DWA RAZY LEPSZE REZULTATY W POSTACI ODMŁODZENIA, UJĘDRNIENIA SKÓRY I NADANIA JEJ GŁADKOŚCI.

Laser frakcyjny Lublin

W PURE AESTHETIC | MEDYCYNA ESTETYCZNA, OFERUJEMY ZABIEGI LASEREM FRAKCYJNYM W LUBLINIE.
LASER FRAKCYJNY LUBLIN ORAZ OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

MEZOTERAPIA – sekret piękna i młodego wyglądu skóry

Mezoterapia igłowa Lublin

CO TO JEST MEZOTERAPIA IGŁOWA?

MEZOTERAPIA IGŁOWA LUBLIN JEST JEDNYM Z NAJPOPULARNIEJSZYCH ZABIEGÓW WSPÓŁCZESNEJ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ, KTÓRY CIESZY SIĘ CORAZ WIĘKSZĄ POPULARNOŚCIĄ W PURE AESTHETIC MEDYCYNA ESTETYCZNA LUBLIN.
SEKRET ZNAKOMITYCH EFEKTÓW MEZOTERAPII POLEGA NA TYM, ŻE STYMULUJE ONA SKÓRĘ OD ŚRODKA NIE ZMIENIAJĄC KSZTAŁTU I WYRAZU TWARZY.
PRZYWRACA ON SKÓRZE NATURALNY KOLORYT I WYGŁADZA DROBNE ZMARSZCZKI – DOSTARCZAJĄC JEJ CENNYCH SKŁADNIKÓW:
KWAS HIALURONOWY – DOSKONALE NAWILŻA SKÓRĘ, BY BYŁA JĘDRNA, GŁADKA I ELASTYCZNA
– WITAMINY – POPRAWIAJĄ WYGLĄD SKÓRY
– AMINOKWASY – BUDUJĄ KOLAGEN I ELASTYNĘ DLA JĘDRNOŚCI, NAPIĘCIA I ELASTYCZNOŚCI SKÓRY
– SKŁADNIKI MINERALNE – POPRAWIAJĄ METABOLIZM SKORY, SPOWALNIAJĄC PROCES STARZENIA
– KOENZYMY – PRZYSPIESZAJĄ ODBUDOWĄ TKANEK
– KWASY NUKLEINOWE – REGULUJĄ SYNTEZĘ BIAŁEK
– ANTYOKSYDANTY – HAMUJĄ PROCESY WOLNORODNIKOWE W KOMÓRKACH SKÓRY I NASKÓRKA

JAK WYGLĄDA ZABIEG MEZOTERAPII?

ZABIEG MEZOTERAPII LUBLIN TRWA ZALEDWIE OK. 20 MINUT. TUŻ PO NIM SKÓRA MOŻE BYĆ PODRAŻNIONA I ZACZERWIENIONA, ALE Z REGUŁY MIJA TO PO BARDZO KRÓTKIM CZASIE, A POJAWIAJĄCY SIĘ SPODARYCZNIE NIEWIELKI OBRZĘK USTĘPUJE NASTĘPNEGO DNIA. ZAZWYCZAJ KREM KOJĄCY ZASTOSOWANY PRZEZ LEKARZA ORAZ ODPOWIEDNI MAKIJAŻ, POZWALAJĄ ZARAZ PO ZABIEGU WRÓCIĆ DO AKTYWNOŚCI.

MEZOTERAPIA – DLA KOGO?

MEZOTERAPIA LUBLIN TO PROFESJONALNY ZABIEG PRZEPROWADZONY W GABINECIE PRZEZ WYKWALIFIKOWANEGO LEKARZA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ. TO DAJE CI PEWNOŚĆ, ŻE WSZYSTKO ODBYWA SIĘ WG NAJLEPSZYCH STANDARDÓW. ZABIEG PRZEZNACZONY JEST DLA OSÓB, KTÓRE BORYKAJĄ SIĘ Z PROBLEMEM SUCHEJ I ZMĘCZONEJ SKÓRY, NA KTÓREJ POJAWIAJĄ SIĘ PRZEBARWIENIA LUB ZMIANY TRĄDZIKOWE. MEZOTERAPIĘ MOŻNA PRZEPROWADZAĆ NA RÓŻNYCH OBSZARACH CIAŁA, PRZEDE WSZYSTKIM NA TWARZY, SZYI, DEKOLCIE, PO WEWNĘTRZNEJ STRONIE RAMION LUB UD, NA BRZUCHU, A TAKŻE NA GRZBIETACH DŁONI. ZABIEG MEZOTERAPII LUBLIN TEN BĘDZIE TEŻ ŚWIETNYM ROZWIĄZANIEM W PRZYPADKU NADMIERNEGO WYPADANIA WŁOSÓW LUB POGORSZENIA ICH KONDYCJI.

JAK WYGLĄDA ZABIEG MEZOTERAPII?

ZABIEG MEZOTERAPII LUBLIN POLEGA NA MIKROINIEKCJACH WYBRANEGO OBSZARU CIAŁA. SKÓRA JEST CAŁKOWICIE OCZYSZCZANA, A NASTĘPNIE APLIKOWANY JEST PREPARAT PRZY ZASTOSOWANIU OSTRZYKIWANIA. DO KOMÓREK WSTRZYKIWANY JEST ODPOWIEDNIO DOBRANY DO POTRZEB PACJENTA PREPARAT.

CZY ZABIEG MEZOTERPII JEST BOLESNY?

MEZOTERAPIA LUBLIN TO ZABIEG, KTÓREGO NIE MUSISZ SIĘ OBAWIAĆ. DZIĘKI CIENKIM IGŁOM I ŁAGODNYM WKŁUCIOM JEST BARDZO DOBRZE TOLEROWANA PRZEZ PACJENTÓW. PRZED ZABIEGIEM, DLA POPRAWIENIA TWOJEGO KOMFORTU, LEKARZ MOŻE ZASTOSOWAĆ KREM ZNIECZULAJĄCY.

ILE ZABIEGÓW NALEŻY WYKONAĆ?

JAK PRZY FITNESSIE, W PRZYPADKU MEZOTERAPII WARTO BYĆ SYSTEMATYCZNYM. JUŻ 3 DO 5 SESJI CO 15 DNI GWARANTUJE OPTYMALNY I TRWAŁY REZULTAT. BY W PEŁNI CIESZYĆ SIĘ PIĘKNĄ SKÓRA I UTRZYMAĆ TEN EFEKT JAK NAJDŁUŻEJ, WSKAZANE JEST ZASTOSOWANIE PROTOKOŁU ZŁOŻONEGO Z 5 ZABIEGÓW.

Mezoterapia Lublin

Problem nadmiernego wypadania włosów po COVID-19

Nucleofill Lublin

Wypadania włosów po COVID-19

POWIKŁANIA PO PRZEBYCIU COVID-19 SĄ BARDZO RÓŻNE BEZ WZGLĘDU NA WIEK ORAZ PRZEBIEG CHOROBY. Z DOSTĘPNYCH STATYSTYK WYNIKA, ŻE OKOŁO 25% PACJENTÓW PO PRZECHOROWANIU COVID-19 O RÓŻNYM STOPNIU NASILENIA OBJAWÓW KLINICZNYCH, ZGŁASZA PROBLEM NADMIERNEGO WYPADANIA WŁOSÓW, KTÓRY WYSTĘPUJE NAJCZĘŚCIEJ W 2-3 MIESIĄCU PO PRZEJŚCIU INFEKCJI. TOWARZYSZY MU DUŻA ILOŚĆ TRACONYCH WŁOSÓW, OSŁABIENIE STRUKTURY WŁOSA ORAZ WIDOCZNE PRZERZEDZENIA NA KORONIE GŁOWY.
DO OBJAWÓW COVID-19 NALEŻY M.IN. GORĄCZKA, WZMOŻONA POTLIWOŚĆ, WYMIOTY, BIEGUNKA, ZMNIEJSZENIE APETYTU, NIEDOBORY WITAMIN I SKŁADNIKÓW MINERALNYCH WYWOŁANE CHOROBĄ. KAŻDY Z NICH, UTRZYMUJĄCY SIĘ PRZEZ DŁUŻSZY CZAS BĘDZIE SKUTKOWAŁ ZMIANAMI W MIESZKU WŁOSOWYM, DOPROWADZAJĄC TYM SAMYM DO WZMOŻONEGO WYPADANIA WŁOSÓW. OPRÓCZ TEGO OBSERWUJEMY ZMIANY STRUKTURY WŁOSA, KTÓRE STAJĄ SIĘ CIEŃSZE, SŁABSZE ORAZ MATOWE.

W jaki sposób można powstrzymać wypadanie włosów po COVID-19?

PRZEDE WSZYSTKIM WARTO ZADBAĆ O REGENERACJĘ ORGANIZMU PO CHOROBIE STOSUJĄC ODPOWIEDNIĄ DIETĘ BOGATĄ W WITAMINY GRUPY B, C, E ORAZ SKŁADNIKI MINERALNE TAKIE JAK CYNK, BIOTYNA, MIEDŹ, SELEN ORAZ L-CYSTEINA. WSPÓŁCZESNA MEDYCYNA ESTETYCZNA OFERUJE WIELE ZABIEGÓW POPRAWIAJĄCYCH KONDYCJĘ NASZYCH WŁOSÓW. SPOSOBÓW LECZENIA WYPADANIA WŁOSÓWJEST WIELE. ZANIM JEDNAK ZDECYDUJESZ SIĘ NA KTÓRYŚ Z NICH, WARTO DOWIEDZIEĆ SIĘ, CO KONKRETNIE POWODUJE NADMIERNE WYPADANIE WŁOSÓW.

Osocze bogatopłytkowe na wypadające włosy

JEDNYM Z NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANYCH ZABIEGÓW W PURE AESTHETIC MEDYCYNA ESTETYCZNA LUBLIN JEST ZABIEG Z WYKORZYSTANIEM OSOCZA BOGATOPŁYTKOWEGO. OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE TO SUBSTANCJA ZALICZANA DO TZW. KRWIOPOCHODNYCH PREPARATÓW AUTOLOGICZNYCH. JEST TO ZABIEG BARDZO SKUTECZNY I BEZPIECZNY, SZCZEGÓLNIE DEDYKOWANY DLA OSÓB CIERPIĄCYCH NA ALERGIE. POLEGA ON NA POBRANIU KRWI OD PACJENTA I ODWIROWANIU Z NIEJ OSOCZA BOGATEGO W PŁYTKI KRWI ORAZ CZYNNIKI WZROSTU. NASTĘPNIE DR SIEMBIDA OSTRZYKUJE SKÓRĘ GŁOWY METODĄ MEZOTERAPII ZA POMOCĄ KILKUNASTU, CZASEM KILKUDZIESIĘCIU DROBNYCH WKŁUĆ. W WYNIKU ZABIEGU OSOCZEM BOGATOPŁYTKOWE POPRAWIA SIĘ UKRWIENIE SKÓRY GŁOWY, KTÓRE STYMULUJE WZROST NOWYCH WŁOSÓW. LECZENIE ŁYSIENIA OSOCZEM PRZYNOSI SZYBKI I TRWAŁY EFEKT.

Mezoterapia skóry głowy – Dr CYJ Hair Filler przeciw łysieniu Pure Aesthetic Medycyna estetyczna Lublin

DR CYJ HAIR FILLER JEST ZABIEGIEM PRZEZNACZONYM ZARÓWNO DLA KOBIET, JAK I MĘŻCZYZN, KTÓRZY CHCĄ POWSTRZYMAĆ WYPADANIE WŁOSÓW ORAZ PRZYSPIESZYĆ ICH ODROST. UNIKALNA TERAPIA PEPTYDOWA WIĄŻE SIĘ Z ZASTOSOWANIEM INNOWACYJNYCH ROZWIĄZAŃ: REWOLUCYJNEJ FORMUŁY 7 PEPTYDÓW I KWASU HIALURONOWEGO ORAZ SPECJALNIE OPRACOWANEJ I OPATENTOWANEJ TECHNOLOGII SUSTAINED RELEASE TECHNOLOGY. ZABIEG DR CYJ POLEGA NA WYKONANIU SERII WKŁUĆ W SKÓRĘ GŁOWY W POWIERZCHNIOWE WARSTWY SKÓRY WŁAŚCIWEJ PRZEZ CO JEST PRAKTYCZNIE BEZBOLESNY. CAŁA TERAPIA PREPARATEM DR CYJ WYMAGA WYKONANIA 4 ZABIEGÓW W ODSTĘPACH 2 TYGODNIOWYCH. DLA PODTRZYMANIA EFEKTU ZALECAMY WYKONANIE ZABIEGU PRZYPOMINAJĄCEGO W PURE AESTHETIC MEDYCYNA ESTETYCZNA PO 6 MIESIĄCACH.

Nucleofill Medium Plus – Hair – polinukleotydy przeciw łysieniu i wypadaniu włosów

NUCLEOFILL TO DOBRZE ZNANY PREPRAT UŻYWANY W NOWOCZESNEJ MEDYCYNIE ESTETYCZNEJ. NIEDAWNO ZNALAZŁ SWOJE ZASTOSOWANIE RÓWNIEŻ W TERAPII ŁYSIENIA.
NUCLEOFILL MEDIUM PLUS TO NOWOŚĆ W PURE AESTHETIC MEDYCYNA ESTETYCZNA LUBLIN. PREPARAT WYRÓŻNIA SIĘ DUŻĄ ZAWARTOŚCIĄ POLINUKLEOTYDÓW, KTÓRYCH DZIAŁANIE NA POZIOMIE MIKROKRĄŻENIA ZWIĘKSZA TWORZENIE SIĘ NOWYCH MIKRONACZYŃ I POPRAWIA DOTLENIENIE MIESZKÓW WŁOSOWYCH. ZABIEG WSKAZANY JEST WE WSZYSTKICH PRZYPADKACH, W KTÓRYCH DOCHODZI DO OSŁABIENIA CEBULKI WŁOSA A W SZCZEGÓLNOŚCI NA POCZĄTKOWYM STADIUM ŁYSIENIA, W PRZYPADKU ŁYSIENIA ANDROGENOWEGO, PRZERZEDZENIA POPORODOWEGO, PRZERZEDZENIA BRWI CZY BRODY.
PLAN KURACJI PREPARATEM NUCLEOFILL MEDIUM PLUS – HAIR PRZECIWKO WYPADANIU WŁOSÓW OBEJMUJE WYKONANIE MINIMUM 6 ZABIEGÓW W ODSTĘPACH CZASU: PIERWSZE DWA ZABIEGI CO TYDZIEŃ, KOLEJNE CZTERY ZABIEGI CO 2 TYGODNIE.

Nucleofill Lublin

W PURE AESTHETIC | LECZENIE WYPADANIA WŁOSÓW | MEDYCYNA ESTETYCZNA LUBLIN | DR MACIEJ SIEMBIDA, LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ W LUBLINIE.

Leczenie bruksizmu Lublin – BRUKSIZM

Leczenie bruksizmu

Co to jest bruksizm?

SŁOWO „BRUKSIZM” POCHODZI Z JĘZYKA GRECKIEGO I OZNACZA „ZGRZYTAĆ ZĘBAMI”. SCHORZENIE BRUKSIZMU MOŻE DOTYKAĆ OSOBY W KAŻDYM WIEKU BEZ WZGLĘDU NA PŁEĆ. SZACUJE SIĘ, ŻE OBEJMUJE OKOŁO 8-20% POPULACJI. BRUKSIZM TO PATOLOGICZNE ZACISKANIE ZĘBÓW, KTÓRE NAJCZĘŚCIEJ OBJAWIA SIĘ UPORCZYWYM BÓLEM GŁOWY, UCZUCIEM SZUMU I DYSKOMFORTU W USZACH ORAZ TARCIEM ZĘBAMI ŻUCHWY O ZĘBY SZCZĘKI, NAJCZĘŚCIEJ W NOCY. BRUKSIZM MOŻE SKUTKOWAĆ POWAŻNYMI KONSEKWENCJAMI DLA ORGANIZMU, POCZĄWSZY OD USZKODZENIA ZĘBÓW, PĘKANIA SZKLIWA, POWSTAWANIA STANÓW ZAPALNYCH OKOLICY ZĘBÓW I DZIĄSEŁ. MOGĄ POJAWIĆ SIĘ MIGRENY, NAPIĘCIA KARKU, ZABURZENIA RÓWNOWAGI CZY PROBLEMY ZE SŁUCHEM, DLATEGO BARDZO WAŻNE JEST JEGO PRAWIDŁOWE ZDIAGNOZOWANIE I WDROŻENIE LECZENIA.

Bruksizm Lublin – skuteczne metody leczenia

BRUKSIZM NEGATYWNIE WPŁYWA NA CAŁY ORGANIZM, DLATEGO WARTO DOBRAĆ WŁAŚCIWĄ METODĘ LECZENIA. JEDNĄ Z POPULARNIEJSZYCH METOD LECZENIA BRUKSIZMU JEST STOSOWANIE SZYNY RELAKSACYJNEJ, KTÓRA JEST DOBIERANA I ZAKŁADANA PRZEZ PROTETYKA, ALE NALEŻY PAMIĘTAĆ, ŻE METODA TA SPRAWDZA SIĘ JEDYNIE W POCZĄTKOWEJ FAZIE CHOROBY. WSPÓŁCZESNA MEDYCYNA ESTETYCZNA DAJE MOŻLIWOŚĆ SKUTECZNEGO LECZENIA BRUKSIZMU, DZIĘKI ZASTOSOWANIU TOKSYNY BOTULINOWEJ (BOTOKSU).

Jak działa botoks na bruksizm?

DZIAŁANIE TOKSYNY BOTULINOWEJ (BOTOKSU) POLEGA NA CZASOWYM ZABLOKOWANIU PRZEPŁYWU IMPULSU NERWOWEGO DO MIĘŚNI ŻWACZY. SKUTKUJE TO OBNIŻENIEM NAPIĘCIA MIĘŚNIA A W EFEKCIE JEGO OBKURCZENIE I ROZLUŹNIENIE ORAZ ZAPOBIEGA ICH NADREAKCJI. POPRZEZ BLOKOWANIE PRZEKAŹNICTWA NERWOWO-MIĘŚNIOWEGO ZMNIEJSZA SIĘ NAPIĘCIE I BÓL MIĘŚNI ORAZ REDUKUJE SIĘ INTENSYWNOŚĆ TARCIA O SIEBIE ZĘBÓW.
PIERWSZE EFEKTY WIDOCZNE SĄ PO OKOŁO TYGODNIU OD OSTRZYKNIĘCIA, A PEŁEN REZULTAT PO OKOŁO TRZECH TYGODNIACH. EFEKT UTRZYMUJE SIĘ OD 6 DO 8 MIESIĘCY. W TRAKCIE DZIAŁANIA BOTOKSU MIĘŚNIE SĄ OSŁABIONE, ZNIWELOWANE JEST NAPIĘCIE W SZCZĘCE, A TWARZ WYGLĄDA SMUKLEJ, PONIEWAŻ MIĘŚNIE TRACĄ SWOJĄ OBJĘTOŚĆ.

BRUKSIZM – Przebieg zabiegu w Pure Aesthetic Medycyna Estetyczna Lublin

DR SIEMBIDA PO PRZEPROWADZENIU WYWIADU Z PACJENTEM DOBIERA ILOŚĆ POTRZEBNEGO PREPARATU. NASTĘPNIE PRZY POMOCY STRZYKAWKI Z BARDZO CIENKĄ IGŁĄ PODAJE TOKSYNĘ BOTULINOWĄ W MIĘSIEŃ ŻWACZY. CAŁA PROCEDURA JEST SZYBKA I PRAWIE BEZBOLESNA. NIE WYMAGA WCZEŚNIEJSZEGO ZNIECZULENIA. JEDYNIE W MIEJSCU PODANIA PREPARATU CZUĆ LEKKIE UKŁUCIE ORAZ ROZPIERANIE.

Bruksizm – zalecenia pozabiegowe

W DNIU ZABIEGU PRAZ KILKA NAJBLIŻSZYCH DNI PO INIEKCJI NALEŻY OGRANICZYĆ WYSIŁEK FIZYCZNY. PRZEZ MIESIĄC OD ZABIEGU WARTO UNIKAĆ ZABIEGÓW WYKORZYSTUJĄCYCH FALE RADIOWE, ZABIEGÓW LASEROWYCH OKOLICY PODDANEJ ZABIEGOWI (POLICZKÓW). NIE NALEŻY TAKŻE KORZYSTAĆ Z SOLARIUM ORAZ SAUNY, PONIEWAŻ OSŁABIĄ ONE ORAZ SKRÓCĄ CZAS DZIAŁANIA PREPARATU.
PLAN KURACJI PREPARATEM NUCLEOFILL MEDIUM PLUSHAIR PRZECIWKO WYPADANIU WŁOSÓW OBEJMUJE WYKONANIE MINIMUM 6 ZABIEGÓW W ODSTĘPACH CZASU: PIERWSZE DWA ZABIEGI CO TYDZIEŃ, KOLEJNE CZTERY ZABIEGI CO 2 TYGODNIE.

Bruksizm – przeciwskazania

DO GŁÓWNYCH PRZECIWWSKAZAŃ NALEŻĄ ZABURZENIA PRZEWODNICTWA NERWOWO-MIĘŚNIOWEGO (MIASTENIA GRAVIS, ZESPÓŁ LAMBERTA EATONA), NADWRAŻLIWOŚĆ NA SKŁADNIKI PREPARATU, ZAKAŻENIA I NOWOTWORY SKÓRY, CZYNNA OPRYSZCZKA, PRZYJMOWANIE LEKÓW ZMNIEJSZAJĄCYCH KRZEPLIWOŚĆ KRWI, CIĄŻĄ I OKRES LAKTACJI.

Bruksizm Lublin

W PURE AESTHETIC | LECZENIE BRUKSIZMU| MEDYCYNA ESTETYCZNA LUBLIN | DR MACIEJ SIEMBIDA, LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ W LUBLINIE.

Radiofrekwencja mikroigłowa

Radiofrekwencja mikroigłowa Lublin

Co to jest radiofrekwencja mikroigłowa?

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA LUBLIN JEST NOWOCZESNĄ METODĄ STOSOWANĄ W MEDYCYNIE ESTETYCZNEJ, KTÓRA CIESZY SIĘ CORAZ WIĘKSZĄ POPULARNOŚCIĄ. JEST TO POŁĄCZENIE DWÓCH TECHNIK: RADIOFREKWENCJI ORAZ MIKRONAKŁUWANIA. METODA TA POLEGA NA JEDNOCZESNYM NAKŁUWANIU SKÓRY MIKROIGŁAMI ORAZ OGRZEWANIU ZA POMOCĄ PROMIENIOWANIA ELEKTROMAGNETYCZNEGO. CIEPŁO POWODUJE OBKURCZANIE WŁÓKIEN KOLAGENOWYCH ORAZ INDUKUJE PROCESY TWORZENIA NOWEGO KOLAGENU. ZALETĄ RADIOFREKWENCJI MIKROIGŁOWEJ JEST MAŁA INWAZYJNOŚĆ, DUŻA SKUTECZNOŚĆ PRZY NIEWIELKIM RYZYKU POWIKŁAŃ. CO WAŻNE ZABIEG TEN MOŻNA WYKONYWAĆ PRZEZ CAŁY ROK.

Jakie efekty daje radiofrekwencja mikroigłowa?

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA, NAZYWANA RÓWNIEŻ TERMOLIFTINGIEM TO JEDNA Z METOD STYMULUJĄCYCH PROCESY NAPRAWCZE SKÓRY. NAJLEPIEJ SPRAWDZA SIĘ PRZY NIWELOWANIU SKUTKÓW STARZENIA SIĘ SKÓRY, REDUKCJI ZMARSZCZEK I BRUZD ORAZ PRZYWRÓCENIU JEJ UTRACONEJ ELASTYCZNOŚCI.

DZIAŁANIE RADIOFREKWENCJI MIKROIGŁOWEJ OPIERA SIĘ NA WYWOŁANIU EFEKTU TERMICZNEGO W OBRĘBIE TKANEK. EMITOWANE FALE RADIOWE WNIKAJĄC GŁĘBOKO, ROZCHODZĄ SIĘ RÓWNOMIERNIE I PODGRZEWAJĄ TKANKI NA POZIOMIE SKÓRY WŁAŚCIWEJ, POWODUJĄC CZĘŚCIOWE USZKODZENIE JEJ STRUKTURY. W EFEKCIE WŁÓKNA KOLAGENOWE ULEGAJĄ OBKURCZENIU I NAPIĘCIU, CO ZAPOCZĄTKOWUJE PROCES ICH REGENERACJI. SKÓRA STAJE SIĘ BARDZIEJ JĘDRNA I ELASTYCZNA, ZWIĘKSZA SIĘ JEJ GĘSTOŚĆ I NAPIĘCIE. POPRAWIE ULEGA TEŻ KONDYCJA ORAZ KOLORYT SKÓRY.

Komu dedykowana jest RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA Lublin?

WSKAZANIEM DO RADIOFREKWENCJI MIKOIGŁOWEJ TO PRZEDE WSZYSTKIM:

• LIKWIDACJA WIOTKIEJ SKÓRY TWARZY, SZYI ORAZ BRZUCHA,
• REDUKCJA ROZSTĘPÓW NA UDACH, POŚLADKACH, BRZUCHU I PIERSIACH,
• USUWANIE BLIZN POTRĄDZIKOWYCH,
• ODMŁODZENIE SKÓRY RĄK ORAZ STÓP,
• UJĘDRNIANIE I ZWIĘKSZANIE GĘSTOŚCI SKÓRY M.IN. NA TWARZY, SZYI ORAZ DEKOLCIE,
• REDUKCJA CIENI POD OCZAMI,

Jakie są przeciwskazania do wykonania zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej?

PRZECIWWSKAZANIEM DO ZABIEGU RADIOFREKWENCJI MIKROIGŁOWEJ JEST CIĄŻA I KARMIENIE PIERSIĄ, ZABURZENIA GOJENIA, AKTYWNE INFEKCJE SKÓRY (BAKTERYJNE, WIRUSOWE, GRZYBICZE), CHOROBY NOWOTWOROWE, NIEWYRÓWNANA CUKRZYCA, ZŁA TOLERANCJA INIEKCJI (TENDENCJA DO POWSTAWANIA BLIZNOWCÓW I ZWŁÓKNIEŃ).

W jaki sposób przeprowadza się zabieg radiofrekwencji mikroigłowej Lublin?

ZABIEG WYKONYWANY JEST W ZNIECZULENIU MIEJSCOWYM POWIERZCHNIOWYM. LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ DR MACIEJ SIEMBIDA USTALA GŁĘBOKOŚĆ WNIKANIA MIKROIGIEŁEK ORAZ POZIOM NATĘŻENIA PRĄDU O CZĘSTOTLIWOŚCI FAL RADIOWYCH. W PRZYPADKU KAŻDEGO PACJENTA UŻYWANA JEST OSOBNA, STERYLNA GŁOWICA Z MIKROIGŁAMI. NASTĘPNIE LEKARZ PRZYKŁADA GŁOWICĘ URZĄDZENIA DO WYBRANYCH OBSZARÓW TWARZY LUB CIAŁA PACJENTA, W WYNIKU CZEGO MIKROIGŁY WNIKAJĄ W SKÓRĘ A ENERGIA FAL RADIOWYCH ZAMIENIA SIĘ NA ENERGIĘ TERMICZNĄ. PODCZAS ZABIEGU PACJENT MOŻE ODCZUWAĆ DELIKATNE UKŁUCIE I ROZCHODZĄCE SIĘ CIEPŁO.

Radiofrekwencja mikroigłowa Lublin

W PURE AESTHETIC | ZABIEGI RADIOFREKWENCJI MIKROIGŁOWEJ| MEDYCYNA ESTETYCZNA LUBLIN | DR MACIEJ SIEMBIDA, LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ W LUBLINIE.

ABO LIQUID – PŁYNNA TOKSYNA BOTULINOWA

leczenie trądziku lublin

Co to jest ABO LIQUID?

ZMARSZCZKI POPRZECZNE CZOŁA, POMIĘDZY BRWIAMI (W OKOLICY GLABELLI) CZY KURZE ŁAPKI TO WYNIK POSTĘPUJĄCEGO STARZENIA SIĘ SKÓRY. DZIĘKI WYGŁADZENIU TYCH ZMARSZCZEK ZYSKUJEMY NATYCHMIASTOWE ODMŁODZENIE WYGLĄDU A CO ZA TYM IDZIE POPRAWĘ SAMOPOCZUCIA PACJENTA. ABO LIQUID TO NOWOŚĆ W PURE AESTHETIC MEDYCYNA ESTETYCZNA LUBLIN. JEST TO TOKSYNA BOTULINOWA (BOTOKS) W POSTACI GOTOWEGO DO UŻYCIA ROZTWORU, DZIĘKI CZEMU NIE WYMAGA WCZEŚNIEJSZEGO PRZYGOTOWANIA.

ALLUZIENCE ABO LIQUID BOTOKS – ZALETY:

1. PRODUKT JEST GOTOWY W KAŻDEJ CHWILI DO UŻYCIA, PONIEWAŻ NIE WYMAGA WCZEŚNIEJSZEGO ROZPUSZCZANIA SOLĄ FIZJOLOGICZNĄ.
2. ZAPEWNIA STAŁĄ DAWKĘ PREPARATU.
3. ROZTWÓR MA ZAWSZE TO SAMO STĘŻENIE, DZIĘKI CZEMU ZYSKUJEMY POWTARZALNOŚĆ EFEKTÓW ZABIEGU.
4. DZIAŁANIE PRODUKTU JUŻ W DRUGIEJ DOBIE PO PODANIU.
5. REDUKCJA ZMARSZCZEK UTRZYMUJE SIĘ DO 6 MIESIĘCY.
6. BARDZO WYSOKI POZIOM BEZPIECZEŃSTWA POTWIERDZONY BADANIAMI KLINICZNYMI.

WSKAZANIA DO ZABIEGU

ZABIEG ABO LIQUID TOKSYNA BOTULINOWA DEDYKOWANY JEST OSOBOM, KTÓRE MAJĄ WIDOCZNE POZIOME ZMARSZCZKI CZOŁA, LWIĄ BRUZDĘ, KURZE ŁAPKI CZY EKSPRESYJNĄ MIMIKĘ. BOTOKS POWODUJE ROZLUŹNIENIE MIĘŚNI, CO SKUTKUJE WYGŁADZENIEM SKÓRY. TOKSYNA BOTULINOWA NIE ZMIENIA MIMIKI ANI RYSÓW TWARZY, ZAPEWNIAJĄC NATURALNY EFEKT.

PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU

– ZABURZENIA KRZEPNIĘCIA KRWI
– ALERGIA NA BOTOKS
– AKTYWNE NOWOTWORY
– PRZEWLEKŁE CHOROBY AUTOIMMUNOLOGICZNE
– AKTYWNA INFEKCJA SKÓRNA W OBSZARZE PODDANYM ZABIEGOWI

Alluzience ABO LIQUID Lublin – PRZEBIEG ZABIEGU

ZABIEG Z UŻYCIEM TOKSYNY BOTULINOWEJ NIE WYMAGA SPECJALNEGO PRZYGOTOWANIA. ISTOTNYM ELEMENTEM JEST KWALIFIKACJA PACJENTA DO ZABIEGU PRZEZ LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ LUBLIN. JEŻELI NIE MA PRZECIWWSKAZAŃ, MOŻNA ROZPOCZĄĆ PROCEDURĘ MEDYCZNĄ. ZABIEG JEST KRÓTKI I NIE JEST BOLESNY DLA PACJENTA. W PRZYPADKU NISKIEJ WRAŻLIWOŚCI NA BÓL, MOŻNA ZASTOSOWAĆ ZNIECZULENIE MIEJSCOWE, KTÓRE PODNOSI KOMFORT PACJENTA. DR MACIEJ SIEMBIDA WYKONUJE SERIĘ INIEKCJI W MIEJSCU WYSTĘPOWANIA ZMARSZCZEK, CO PROWADZI DO BLOKADY PRZEKAZYWANIA IMPULSÓW NERWOWYCH I ZMNIEJSZENIA SKURCZU MIĘŚNI. EFEKTEM ZABIEGU JEST WYGŁADZONA SKÓRA POZBAWIONA ZMARSZCZEK.

ALLUZIENCE ABO LIQUID BOTOKS LUBLIN

W PURE AESTHETIC | ZABIEGI Z TOKSYNĄ BUTULINOWĄ BOTOKS| MEDYCYNA ESTETYCZNA LUBLIN | DR MACIEJ SIEMBIDA, LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ W LUBLINIE.

KWAS HIALURONOWY w PURE AESTHETIC MEDYCYNA ESTETYCZNA LUBLIN

zabiegi mezoterapii igłowej w lublinie

KWAS HIALURONOWY w PURE AESTHETIC MEDYCYNA ESTETYCZNA LUBLIN

KWAS HIALURONOWY TO SUBSTANCJA NATURALNIE WYSTĘPUJĄCA W LUDZKIM ORGANIZMIE. JEST GLIKOZAMINOGLIKANEM, ODPOWIADAJĄCYM ZA WIĄZANIE W SKÓRZE WODY I JEJ NAWILŻENIE. KWAS HIALURONOWY MA TAKŻE INNE POZYTYWNE WŁAŚCIWOŚCI, M.IN. ODPOWIADA ZA ELASTYCZNOŚĆ SKÓRY ORAZ OPÓŹNIA PROCESY STARZENIA. DODATKOWO JEST TAKŻE ŚWIETNYM ANTYOKSYDANTEM – ZWALCZA WOLNE RODNIKI. NIESTETY Z UPŁYWEM CZASU POZIOM KWASU HIALURONOWEGO W ORGANIZMIE STOPNIOWO MALEJE, A CO ZA TYM IDZIE – SKÓRA STAJE SIĘ MNIEJ NAWILŻONA A WŁÓKNA KOLAGENOWE TRACĄ SWOJĄ ELASTYCZNOŚĆ.
W MEDYCYNIE ESTETYCZNEJ WYRÓŻNIAMY 2 RODZAJE KWASU HIALURONOWEGO – USIECIOWANY I NIEUSIECIOWANY. KWAS HIALURONOWY USIECIOWANY TO WYPEŁNIACZ, KTÓRY UTRZYMUJE SIĘ W SKÓRZE OD 6 DO 18 MIESIĘCY. NAJCZĘŚCIEJ STOSUJE SIĘ GO DO WYPEŁNIANIA ZMARSZCZEK NA TWARZY, MODELOWANIA I POWIĘKSZANIE UST ORAZ WYPEŁNIANIE BRUZD NOSOWO-WARGOWYCH. KWAS HIALURONOWY NIEUSIECIOWANY UTRZYMUJE SIĘ W TKANCE OKOŁO MIESIĄCA PROWADZĄC DO NAWILŻENIA SKÓRY.

ZASTOSOWANIE KWASU HIALURONOWEGO

ZABIEG KWASEM HIALURONOWYM WYKONYWANY W KLINICE MEDYCYNY ESTETYCZNEJ PURE AESTHETIC MACIEJ SIEMBIDA MA SZEROKIE SPEKTRUM ZASTOSOWANIA:

– POWIĘKSZANIE UST
– REWITALIZACJA SKÓRY TWARZY, OKOLICY OCZU, SZYI, DEKOLTU
– WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK
– NAWILŻENIE SKÓRY I NADANIE JEJ OBJĘTOŚCI
– WYPEŁNIANIE (WOLUMETRIA) POLICZKÓW
– KOREKTA KSZTAŁTU NOSA
– PODNIESIENIE BRWI
– REWITALIZACJA SKÓRY DŁONI CZY DEKOLTU
– WYPEŁNIANIE BLIZN POTRĄDZIKOWYCH

POWIĘKSZANIE UST KWASEM HIALURONOWYM LUBLIN

POWIĘKSZANIE I MODELOWANIE UST USIECIOWANYM KWASEM HIALURONOWYM OD LAT STANOWI JEDEN Z NAJPOPULARNIEJSZYCH ZABIEGÓW Z ZAKRESU MEDYCYNY ESTETYCZNEJ. SUBSTANCJA UŻYWANA DO WYPEŁNIENIA JEST ZWIĄZKIEM, KTÓRY FIZJOLOGICZNIE WYSTĘPUJE W ORGANIZMIE. PO ZEBRANIU DOKŁADNEGO WYWIADU LEKARSKIEGO, PODCZAS KTÓREGO ELIMINOWANE SĄ EWENTUALNE PRZECIWWSKAZANIA, USTA ZNIECZULANE SĄ PRZY POMOCY SPECJALNEGO KREMU. NASTĘPNIE LEKARZ MACIEJ SIEMBIDA BARDZO PRECYZYJNIE WSTRZYKUJE KWAS HIALURONOWY W OBRĘBIE CZERWIENI WARGOWEJ. PIERWSZE EFEKTY WIDOCZNE SĄ PRAKTYCZNIE NATYCHMIAST. PO PRZEPROWADZONEJ PROCEDURZE MOŻE POJAWIĆ SIĘ OBRZĘK OKOLICY WARG ORAZ DROBNE KRWIACZKI W MIEJSCU INIKECJI.

MEZOTERAPIA IGŁOWA KWASEM HIALURONOWYM

MEZOTERAPIA IGŁOWA TO TECHNIKA WSTRZYKIWANIA MAŁYCH DAWEK LEKÓW LUB INNYCH SUBSTANCJI AKTYWNYCH ŚRÓDSKÓRNIE LUB PODSKÓRNIE W MIEJSCA PODDAWANE LECZENIU. KWAS HIALURONOWY PODANY W WIELU INIEKCJACH DO SKÓRY WŁAŚCIWEJ DZIAŁA BIOREWITALIZUJĄCO I BIOSTYMULUJĄCO. POBUDZA PRODUKCJĘ NOWEGO KOLAGENU I HAMUJE ROZPAD WŁÓKIEN KOLAGENOWYCH. SKÓRA JEST NAWILŻONA, SPRĘŻYSTA, GŁADKA I WYRAŹNIE ODMŁODZONA. MEZOTERAPIA Z WYKORZYSTANIEM KWASU HIALURONOWEGO JEST SKUTECZNA W USUWANIU ŁAGODNYCH I ŚREDNIO NASILONYCH OBJAWÓW STARZENIA SIĘ SKÓRY ZWIĄZANYCH Z WIEKIEM, EKSPOZYCJĄ NA SŁOŃCE A TAKŻE W PROFILAKTYCE STARZENIA SIĘ SKÓRY. ZABIEG TEN ZNAJDUJE RÓWNIEŻ ZASTOSOWANIE W USUWANIU PRZEBARWIEŃ I ROZJAŚNIANIU SKÓRY. PONADTO JEST SKUTECZNY W ELIMINOWANIU INNYCH DEFEKTÓW SKÓRY, NA PRZYKŁAD BLIZN (ZARÓWNO POTRĄDZIKOWYCH JAK I POURAZOWYCH), ROZSTĘPÓW.

KWAS HIALURONOWY w PURE AESTHETIC MEDYCYNA ESTETYCZNA LUBLIN

MEDYCYNA ESTETYCZNA LUBLIN PURE AESTHETIC MACIEJ SIEMBIDA