+48 500 228 500

O MNIE

O MNIE

Założyciel i pomysłodawca prestiżowego miejsca – PURE AESTHETIC | Medycyna Estetyczna w Lublinie.
Lekarz medycyny estetycznej Lublin

Dr Maciej Siembida

Dr Maciej Siembida to certyfikowany lekarz medycyny estetycznej i anti-aging. Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie oraz Studiów Podyplomowych z Medycyny Estetycznej Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. 

Odbywa specjalizację z zakresu chirurgii ogólnej. 

Dr Maciej Siembida nieustannie podnosi swoje kwalifikacje regularnie uczestnicząc w polskich i zagranicznych kongresach naukowych oraz szkoleniach branżowych poświęconych nowym technikom zabiegowym, które stosuje współczesna medycyna estetyczna. Jego kwalifikacje potwierdza przynależność do nielicznego grona certyfikowanych lekarzy medycyny estetycznej, tytułu nadawanego i honorowanego przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej (UIME) w Paryżu. Lekarz medycyny estetycznej dr Maciej Siembida to członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

CERTYFIKATY

Dokumenty potwierdzające zdobytą wiedzę i doświadczenie.

PURE AESTHETIC | Medycyna Estetyczna Lublin

to miejsce stworzone przez dr Macieja Siembidęlekarz medycyny estetycznej, który specjalizuje się w zaawansowanych technikach odmładzania skóry takich jak:

Pacjenci cenią w dr Macieju Siembidzie dobry smak i silne poczucie estetyki. Oznacza to, że w PURE AESTHETIC | Medycyna estetyczna kładziemy nacisk na uzyskiwanie naturalnych i dyskretnych efektów. Zależy nam, aby wrażenie po zabiegu nie odbierało Pacjentom autentyczności w wyglądzie oraz dbamy o to, by każda wizyta zakończona była poczuciem satysfakcji i zadowolenia.