+48 500 228 500

O MNIE

O MNIE

Założyciel i pomysłodawca prestiżowego miejsca – PURE AESTHETIC | Medycyna Estetyczna w Lublinie.
Lekarz medycyny estetycznej Lublin

Pure Aesthetic - medycyna estetyczna w lublinie

Dr Maciej Siembida

Doktor Maciej Siembida to certyfikowany lekarz medycyny estetycznej i anti-aging z wieloletnim doświadczeniem. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie oraz pierwszej w Polsce trzyletniej Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie pracuje w Klinice Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej SPSK4 w Lublinie łącząc praktykę kliniczną z pracą naukową. Prowadzi zajęcia ze studentami Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Doktor Maciej Siembida nieustannie podnosi swoje kwalifikacje regularnie uczestnicząc w najważniejszych polskich i zagranicznych kongresach naukowych oraz szkoleniach branżowych poświęconych najnowszym technologiom. Jego kwalifikacje potwierdza przynależność do wąskiego grona certyfikowanych lekarzy medycyny estetycznej, tytułu nadawanego i honorowanego przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej (UIME) w Paryżu. 

W pracy kieruje się zawsze empatią – potrzebą zrozumienia oczekiwań swoich pacjentów i dopasowaniem do nich możliwości, jakie oferuje współczesna medycyna na najwyższym możliwym poziomie.

CERTYFIKATY

Dokumenty potwierdzające zdobytą wiedzę i doświadczenie.

PURE AESTHETIC | Medycyna Estetyczna Lublin

to miejsce stworzone przez dr Macieja Siembidęlekarz medycyny estetycznej, który specjalizuje się w zaawansowanych technikach odmładzania skóry takich jak:

Pacjenci cenią w dr Macieju Siembidzie dobry smak i silne poczucie estetyki. Oznacza to, że w PURE AESTHETIC | Medycyna estetyczna kładziemy nacisk na uzyskiwanie naturalnych i dyskretnych efektów. Zależy nam, aby wrażenie po zabiegu nie odbierało Pacjentom autentyczności w wyglądzie oraz dbamy o to, by każda wizyta zakończona była poczuciem satysfakcji i zadowolenia.