KWAS HILAURONOWY WOLUMETRIA TWARZY

+48 500 228 500
CO TO JEST KWAS HIALURONOWY?

Kwas hialuronowy jest naturalną substancją występującą w naszej skórze. Odpowiada za utrzymanie w niej wody, a co się z tym wiąże jej jędrności i sprężystości. Po 25. roku życia zaczyna się proces starzenia skóry, który polega na utracie kwasu hialuronowego. Oznacza to pojawianie się pierwszych zmarszczek, wysychanie i wiotczenie skóry oraz powolne opadanie tkanek. Najlepszą metodą na powstrzymanie starzenia się skóry, wygładzenie  zmarszczek oraz odbudowę utraconej objętości jest zastosowanie preparatu kwasu hialuronowego

JAK DOBIERAMYY I PODAJEMY KWAS HIALURONOWY?

W zależności od problemu dobierany jest odpowiedni preparat, ponieważ dostępne są różne gęstości kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy o drobnej cząsteczce i delikatnej strukturze dedykowany będzie do rewitalizacji i kondycjonowania skóry oraz wypełnienia drobnych zmarszczek. Produkt gęsty posłuży do wypełnienia bruzd, odbudowy ust czy wolumetrycznej korekcji twarzy.  Zabieg polega na wstrzyknięciu preparatu w odpowiednim rejonie i na właściwej dla niego głębokości .

Dodatkową zaletą podania kwasu hialuronowego jest jego zdolność do stymulacji produkcji kolagenu, co oznacza, że po wchłonięciu się produktu skóra wygląda lepiej niż przed zabiegiem.

KWAS HIALURONOWY. ZASTOSOWANIE
 • wypełnienie „doliny łez” (zagłębienia biegnącego od wewnętrznego kącika oka do środkowej części policzka)
 • podkreślenie i odbudowa kości policzkowych
 • wypełnienie bruzd nosowo-wargowych
 • korekcja kształtu nosa
 • konturowanie i powiększenie ust
 • wypełnienie „linii marionetki”( linijne zagłębienie od kącików ust w dół do linii podbródka)
 • wypełnienie „zmarszczek palacza”
 • niechirurgiczna korekcja brody
 • wypełnienie zmarszczek poziomych czoła
 • poprawa linii żuchwy (likwidacja tzw. „chomików”)

 

Soft-filling, soft-lifting, lifting hialuronowy, nici hialuronowe – są to synonimy techniki zastosowania kwasu hialuronowego za pomocą mikrokaniul (cienkich, miękkich i „tępo zakończonych igieł) pozwalające na uzyskanie bardziej naturalnych efektów oraz zminimalizowania występowania siniaków i obrzęku.

W naszej klinice stosujemy wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego renomowanych marek najwyższej jakości.

W trosce o bezpieczeństwo pacjenta wszystkie stosowane preparaty posiadają odpowiedni atest. Zostały dopuszczone przez odpowiednie służby do stosowania na terenie Polski.

EFEKTY

Podanie kwasu hialuronowego i likwidacja bruzd czy zmarszczek powoduje, że twarz staje się bardziej wypoczęta, zrelaksowana, młodsza – ponieważ wszelkie cienie powstałe w wyniku utraty objętości policzków czy opadania tkanek sygnalizują zmęczenie i starzenie się skóry.

Czas utrzymywania się efektów zależy od wieku pacjenta, kondycji skóry i trybu życia – średnio około 8 miesięcy . Od kilku miesięcy (lekkie preparaty stosowane do powierzchownych zmarszczek) do kilkunastu miesięcy (wolumetria). Rezultaty widoczne są natychmiast, jednak przez 7-10 dni kwas stabilizuje swoją strukturę, w związku z czym należy delikatnie traktować okolicę poddaną zabiegowi.

ZABIEG

W zależności od lokalizacji procedura przebiega po uprzednim znieczuleniu miejscowym specjalnym kremem lub przewodowym tzw. „stomatologicznym”. Zabieg trwa maksymalnie do 30 min.

Po iniekcji mogą się pojawić drobne siniaczki lub delikatna opuchlizna. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji. Uczucie dyskomfortu ustępuje już po kilku godzinach, opuchlizna – po około jednym dniu, a z siniaczkami poradzi sobie makijaż korekcyjny.

PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU
 • ciąża
 • karmienie piersią
 • choroby o podłożu autoimmunologicznym
 • stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik)
 • choroby nowotworowe
 • skłonność do blizn przerostowych
 • nadwrażliwość na kwas hialuronowy

CENNIK

ZABIEGCENA
MODELOWANIE, UWYDATNIANIE, NAWILŻENIE UST800 ZŁ 1 ML
BRUZDY NOSOWO-WARGOWEOD 800 ZŁ
MARIONETKIOD 800 ZŁ
ZMARSZCZKI NA CZOLE OD 800 ZŁ
ZMARSZCZKI WOKÓŁ UST TZW ZMARSZCZKI PALACZAOD 800 ZŁ
WOLUMETRIA TZW. SOFT LIFTING800 ZŁ 1 ML
NICI HIALURONOWEOD 350 ZŁ
DOLINA ŁEZOD 750 ZŁ
SOFT LIFTING TWARZY MET. DR SANDRINE SEBBANOD 2400 ZŁ
KOREKCJA NOSA 900 ZŁ
ODBUDOWA SKRONIOD 900 ZŁ
MODELOWANIE ŻUCHWY OD 850 ZŁ

Dr Maciej Siembida – Pure Aesthetic – Medycyna estetyczna Lublin – Kwas hialuronowy