+48 500 228 500

MEDYCYNA ESTETYCZNA 
TO NASZA PASJA

___ Dr Maciej Siembida
Lekarz medycyny estetycznej w Lublinie

PURE AESTHETIC

MEDYCYNA ESTETYCZNA LUBLIN

PURE AESTHETIC to klinika medycyny estetycznej w Lublinie oferująca szeroką gamę zabiegów z zakresu nowoczesnej medycyny estetycznej oraz powiązanych z nią zabiegów chirurgicznych. Każdy Pacjent wymaga specjalnego spojrzenia na jego problemy, tak by dopasować odpowiednią terapię. Koncepcja miejsca zakłada dostęp do zaawansowanych technologii oraz produktów, jakie oferuje współczesna medycyna estetyczna. Zabiegi, które znajdziecie Państwo w naszej ofercie to między innymi: blefaroplastyka, chirurgiczna korekta małżowin usznych, usuwanie poduszek Bichata, laseroterapia, laser frakcyjny, radiofrekwencja mikroigłowa,  modelowanie ust, mezoterapia igłowa, usuwanie zmian skórnych (usuwanie pieprzyków), zabiegi z użyciem biostymulatorów tkankowych, Botoks (Botox) w tym leczenie bruksizmu oraz migren,  oraz wiele innych.
Klinikę PURE AESTHETIC | Medycyna estetyczna Lublin, definuje: PROFESJONALIZM. Zależało nam, aby stworzyć dla Państwa miejsce eleganckie, nowoczesne, gdzie w samym sercu Lublina będziecie mogli Państwo odnaleźć harmonię i spokój.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą PURE AESTHETIC | Medycyna estetyczna Lublin,

Dr Maciej Siembida Lekarz medycyny estetycznej w Lublinie

MEDYCYNA ESTETYCZNA LUBLIN- STANDARDY PURE AESTHETIC

01.

Dokładny wywiad z pacjentem
Każdy zabieg medycyny estetycznej jest dostosowany do stanu pacjenta i jego oczekiwań.

02.

Szczegółowa informacja
O zabiegu, zaleceniach, przeciwwskazaniach i najlepszych metodach leczenia.

03.

Dokumentacja zdjęciowa
Przed i po zabiegu w celu sprawdzenia efektów.

04.

Indywidualnie dobierane znieczulenie
Lekarz medycyny estetycznej dba o komfort pacjenta podczas zabiegu.

05.

Praca na innowacyjnym sprzęcie
Nasza klinika medycyny estetycznej posiada najwyższej klasy sprzęt stosowany do zabiegów medycyny estetycznej min. Laser frakcyjny, radiofrekwencja mikroigłowa. 

06.

Opieka po zabiegu 
Zabiegi medycyny estetycznej, jak również zabiegi chirurgiczne wymagają obserwacji po zabiegu oraz kontroli.

medycyna estetyczna lublin - Botoks

ZABIEGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ W LUBLINIE

Pure Aesthetic – gabinet medycyny estetycznej Lublin, oferuje szeroką gamę zabiegów medycyny estetycznej, które dobierane są indywidualnie do potrzeb pacjenta. W naszej ofercie znajdują się zabiegi estetyczne, medycyna estetyczna dla kobiet i mężczyzn oraz zabiegi chirurgiczne. Poznaj cennik  zabiegów oferowanych w Pure Aesthetic – Medycyna estetyczna Lublin. Jeżeli zastanawiasz się i nie wiesz, jaki zabieg jest dla Ciebie najlepszy to zapraszam na konsultację.

KLINIKA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ W LUBLINIE – PURE AESTHETIC

Medycyna estetyczna Lublin bardzo szybko się rozwija, nieustannie oferując pacjentom nowoczesne techniki anti-aging, korekcji czy poprawy jakości skóry. Lekarz medycyny estetycznej stara się odpowiadać na problemy i wymagania osób, które zgłaszają się do kliniki, aby poprawić swój wygląd, samopoczucie a co za tym idzie pewność siebie. W naszej klinice w Lublinie zabiegi medycyny estetycznej wykonywane są przez wykwalifikowanego lekarza Dr Maciej Siembida. Nasz lekarz medycyny estetycznej w Lublinie posiada wiedzę i doświadczenie w wykonywaniu zabiegów z oferty Pure Aesthetic.

Prywatność i dobro pacjenta są naszymi absolutnymi priorytetami. Działamy również jako klinika leczenia alkoholizmu w Lublinie. Nasi pacjenci są zawsze w dobrych rękach!

 Oferujemy zabiegi medycyny estetycznej w Lublinie takie jak:

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Jest jednym z najpopularniejszych zabiegów wspołczesnej medycyny estetycznej, polega na tym, że stymuluje ona skórę, od środka nie powodując zmiany kształtu i wyrazu twarzy.

ZABIEGI Z ZASTOSOWANIEM BOTOKSU

Botoks (botox), czyli toksyna botulinowa to preparat, który jest stosowany w medycynie estetycznej. Podany w odpowiedni mięsień powoduje blokadę przekazywania impulsów nerwowo-mięśniowych. Taka blokada ma charakter czasowy i trwa zazwyczaj od 4 do 6 miesięcy. Efektem jest przywrócenie młodszego wyglądu bez zmiany naturalnego wyrazu twarzy.

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA

Jest metodą stosowaną w medycynie estetycznej do zwiększania napięcia skóry, usuwania zmarszczek, blizn (szczególnie blizn po trądziku), usuwania rozstępów oraz przebarwień. Radiofrekwencja mikroigłowa polega na jednoczesnym nakłuwaniu skóry mikroigłami oraz ogrzewaniu za pomocą promieniowania elektromagnetycznego.

PURE AESTHETIC – MEDYCYNA ESTETYCZNA LUBLIN​

Nasz gabinet jest renomowanym i znanym miejscem na mapie Lublina, założonym przez lekarza specjalistę medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem – Dr Maciej Siembida. Zapewniamy profesjonalne, kompleksowe i nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej twarzy i ciała. Ich realizację poprzedza szczegółowy wywiad, który polega na identyfikacji problemu pacjenta, jego oczekiwań oraz ustaleniu szczegółowego planu leczenia. W swojej pracy lekarz medycyny estetycznej dr Maciej Siembida stawia na profesjonalne i oryginalne produkty i sprzęt spełniający najwyższe normy i wymagania, jak np laser frakcyjny,  radiofrekwencja mikroigłowa.
medycyna estetyczna lublin - Botoks

OPINIE NASZYCH PACJENTÓW

Skorzystałam z zabiegu powiększenia ust. Doktor nadał im piękny kształt, symetrię i naturalny wygląd. Zdecydowanie będę tu wracać.

Monika M.

5

Bardzo dziękuję doktorowi Siembidzie za pomoc w pozbyciu się okropnych chomików. To był mój wielki kompleks i wreszcie nie muszę się wstydzić pokazać moją twarz. Efekt jest rewelacyjny. Gorąco polecam doktora i jego gabinet.

Karolina M.

5

Polecam dr Macieja Siembidę. Doktor wypełnił mi bruzdy koło nosa i wyrównał asymetrię jaką miałam w tej części twarzy. Efekt jest piękny. Polecam! Ja na pewno będę korzystać z usług doktora w przyszłości.

Kinga B.

5

Botoks - Botox

Botoks (botox), czyli toksyna botulinowa Lublin- To preparat, który na dobre wszedł do zastosowania w medycynie estetycznej.
Jest stosowany w zabiegach typowo odmładzające (lifting, wygładzanie zmarszczek), ale można również go zastosować w leczeniu schorzeń takich jak (leczenie migreny, leczenie bruksizmu oraz leczenie nadpotliwości)

Kwas hialuronowy

kwas hialuronowy Lublin- to substancja naturalnie występująca w ludzkim organizmie. Kwas hialuronowy usieciowany to wypełniacz, który urzymuje się w skórze do 7 do 12 miesięcy. Stosuje się najczęściej do spłycania zmarszczek na twarzy, modelowania ust i powiększanie ust oraz wypełnianie bruzd nosowo-wargowych.

Laser frakcyjny

Laser frakcyjny Lublin oraz Rariofrekwencja mikroigłowa Lublin, są metodami docierającymi głeboko w skórę, dającymi długotrwały rezultat uzyskanych efektów. Zabiegi do odmładzanie skóry, wygładzanie zmarszczek, leczenie trądżiku, likwidacje blizn (leczenie blizn)

MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

    NASZI PARTNERZY

    PURE AESTHETIC - MEDYCYNA ESTETYCZNA LUBLIN