+48 500 228 500

POWIĘKSZANIE UST

POWIĘKSZANIE UST

POWIĘKSZANIE UST LUBLIN

Pełne i wydatne usta o regularnym konturze to marzenie wielu kobiet. Obecnie jedną z najpopularniejszych metod poprawiania wyglądu stało się powiększanie ust za pomocą kwasu hialuronowego. Zabieg ten jest polecany kobietom, które chcą uwydatnić zbyt mało wykształconą wargę górną lub dolną. Kwas hialuronowy właściwie podany podkreśla odpowiedni kontur warg. Przychodzi z pomocą kobietom które dostrzegają zmiany wynikające z postępującego procesu starzenia się ust związanego z odwodnieniem czerwieni wargowej. Powiększanie ust, korekta bądź nawilżenie  wykonywane jest u pacjentów w każdym wieku. Z zabiegu korzystają zarówno kobiety jak i mężczyźni.

Kwas hialuronowy to substancja naturalna, która pozwala na powiększenie lub tylko nieznaczne uwydatnienie ust, poprawienie konturu, nawilżenie, usunięcie zmarszczek wokół nich. W rezultacie uzyskujemy efekt odmłodnienia. Zastosowanie kwasu hialuronowego jest w pełni bezpieczne. Kontakt z substancją nie alergizuje i nie wymaga wykonania testu uczuleniowego. Kwas hialuronowy stosowany do powiększania ust jest substancją syntetyczną całkowicie przyswajalną przez organizm, nie powodując efektów ubocznych a rezultaty jego działania są natychmiastowe. Przed zabiegiem odbywa się konsultacja z lekarzem celem poznania pacjenta i dobrania odpowiedniej gęstości i rodzaju preparatu. Dobrany preparat wstrzykuje się cienką igłą w odpowiednie miejsca warg, w taki sposób, aby uzyskać wymarzony efekt powiększenia i wymodelowania ust.

POWIĘKSZANIE UST – CZY ZABIEG JEST BOLESNY?

Ze względu na duże uwrażliwienie okolicy ust oraz w celu poprawienia komfortu pacjentki stosowane jest znieczulenie miejscowe przy pomocy kremu znieczulającego (ok. 30 min przed zabiegiem) lub w niektórych przypadkach – silniejsze znieczulenie dentystyczne. Cała procedura trwa około 30 minut i dzięki wykorzystaniu środka znieczulającego jest to naprawdę zabieg bezbolesny.

POWIĘKSZANIE UST – WSKAZANIA

 • małe, wąskie, asymetryczne usta
 • zanik barwnika
 • wypełnienie zmarszczek wokół ust (tzw. „zmarszczek palacza”)
 • redukcja opadających kącików ust
 • podkreślenie konturu ust
 • nawilżenie ust

ZALECENIA PRZEDZABIEGOWE

Zabieg modelowania ust nie wymaga żadnych wcześniejszych przygotowań. Na około 3-4 dni przed zabiegiem nie należy zażywać aspiryny oraz stosować leków przeciwzapalnych. W dniu zabiegu zaleca się unikać sauny, solarium, promieni słonecznych oraz intensywnego wysiłku fizycznego.

ZALECENIA POZABIEGOWE

Bezpośrednio po zabiegu należy unikać dotykania i masowania miejsc iniekcji oraz ograniczyć ekspresję wokół ust. Okolicę poddaną zabiegowi należy zachować w czystości i sterylności przez 24 godziny. Na około 3-4 dni po zabiegu zaleca się także ograniczenie ekspozycji na promienie słoneczne oraz ciepło (solarium, sauna). Przez 2 tygodnie po wykonanym zabiegu należy stosować krem z wysokim filtrem przeciwsłonecznym.

PRZECIWWSKAZANIA

 • ciąża i okres karmienia piersią
 • choroby autoimmunologiczne
 •  infekcje (trądzik, opryszczka)
 • skłonność do blizn przerostowych
 • nadwrażliwość na kwas hialuronowy

DZAŁANIA NIEPOŻĄDNE

Bezpośrednio po zabiegu mogą wystąpić reakcje typowe dla każdej iniekcji. Skóra wokół ust może być nabrzmiała, sina i zaczerwieniona. Może pojawić się krwiak. Objawy te ustępują zwykle samoistnie w ciągu kilku dni

CENNIK

ZABIEGCENA
MODELOWANIE UST KWASEM HIALURONOWYMOD 900 ZŁ
MODELOWANIE UST KARBOKSYMETYLOCELULOZĄ
(U OSÓB Z SZYBKIM WCHŁANIANIEM KWASU HIALURONOWEGO))
OD 900 ZŁ

Dr Siembida Maciej – Medycyna Estetyczna – Pure Aesthetic – powiększenie ust Lublin

 
NICI LIFTINGUJĄCE APTOS
NICI LIFTINGUJĄCE APTOS

LASEROWE USUWANIE ZMIAN SKÓRNYCH CO2
LASEROWE USUWANIE ZMIAN SKÓRNYCH CO2

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA RF (VIVACE)
RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA RF (VIVACE)